Ogłoszenia 4 N Adwentu B 2023

4 Niedziela Adwentu B     24.12.2023

1. Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30 i 11.00  Bobrówka 9.30. Wpłaty; Gościniec 1 – 240zł.Bóg zapłać. Dzisiaj przypada dzień imienin ks. Abpa Adama Szala módlmy się w jego intencji.

2. W dniu dzisiejszym Wigilia, dzień oczekiwania na Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Rozpocznijmy ją od modlitwy i czytania Pisma Świętego o narodzeniu Jezusa. Śpiewajmy kolędy. Pasterki:w Bobrówce o 22.00 a w Ryszkowej W. o 24.00

3. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy Świętych: Ryszkowa Wola: 7.30 i 11.00, Bobrówka: 9.30.W Boże Narodzenie można zyskać odpust zupełny przez przyjęcie błogosławieństwa papieskiego „Urbi et Orbi”

4.We wtorek Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy Świętych:R. W. 7.30 i 11.00 B:9.30.Poświęcenie owsa na sumie w Ryszkowej Woli i w Bobrówce. Msze Św. w tygodniu od środy do soboty o godz. 18.00. W śr. w Bobrówce spotkanie dla ministrantów i maryjek.

5.W środę Święto św. Jana Apostoła błogosławieństwo wina (przynosimy je ze sobą). W środę rozpoczynam kolęde. Od godz. 9.00 od rodziny Zazula,Komenda na Kącie do rodziny Łobaz.W czwartek Gościeniec 2 od godz. 9.00, od rodziny Paterek i Chysz do pani Natanek. W piątek Gościniec 1 od godz. 9.00 od rodziny Sopyła Grzegorz do rodziny Matusik, oraz od rodziny Moric do rodziny Warchoł. W sobotę POM. Od pani Paszek za torami, następnie rodzina Węglarz, domy jednorodzinne, oraz duży blok od rodziny Sikora.

6.Za tydzień w niedzielę Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, oraz zakończenie Roku Pańskiego 2023. Po Mszy Św. w Bobrówce i po sumie będzie nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku.Za udział w nabożeństwie i odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga wysławiamy” można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

7. Dziękuję za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Kościół na wszelkie uroczystości w tym roku proszę by przygotowywali w Ryszkowej W. mieszkańcy Osiedla a w Bobrówce Gościniec 2. Dziękuję za wypranie alby i komży. Bóg zapłać.

.Intencje   mszalne: od 25.12 – 31.12.2023

Pon. Boże Narodzenie:

7.30 W int. Bogu wiadomej

9.30 O bł. Boże dla mnie

11.00 Za misje

Wt. św. Szczepan:

7.30 Za dusze w czyścu

9.30 + Julia i Władysław Kuc

11.00 + Ks. Stanisław Putyło

Śr. + Władysław

Czw. + Mieczysław

Pt. O umocnienie w wierze dla dzieci i wnuków

Sob, + Mieczysław Gorlej w 2 rocz. śm.

7.30 + Klaudynka

9.30 +Zofia, Henryka(f),Stanisław i Grażyna

11.00 Podzięko. za opiekę nad naszą miejscowością

z prośbą o bł.B. na przyszły rok od OSP  RW.