Ogłoszenia 33 N Zwykła A 2023

33 Niedziela Zwykła A                                                                   19.11.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Od piątku przeżywamy nowennę przed tą Uroczystością. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. Wsp. św. Rafała Kalinowskiego, we wt. Wsp. Ofiarowania NMP, w śr. Wsp. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych. W każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.Tylko w pt. rano o 7.00.

4.W śr. Msza św. w Bobrówce.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów. Dziękuję tym, którzy pracowali przy plebanii w minionym tygodniu. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:20.11 – 26.11.2023

Pon.: + Bolesław Sidor 5 rocz. śm.

Wt.: + Eugenia Kalmuk od siostry Marii z rodzi.

Śr.: + Jan i Janina Mazur

Czw.: + Mieczysław i Justyna Sarnackich oraz