Ogłoszenia 10 N Zwykła A 2023

10 Niedziela Zwykła A                                                                   11.06.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w Pt. Msza św. o 17.00 a w sob.  o godz. 7.00 rano. Trwa oktawa Bożego Ciała Zapraszam rodziców z dziećmi i wszystkich.

3.W śr. wsp. bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika Msza św. w Bobrówce o 18.00.Zakończenie oktawy Bożego Ciała w Bobrówce. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.

4.W czw. w RW zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Nie będzie godzinnej adoracji.

5.W pt. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post.Za odmówienie aktu wynagrodzenia Najświę. Sercu P. Jezusa można zyskać odpust zupełny. W pt. Odpust w Zapałowie i Szówsku.

6.W sobotę wsp. Niepokalanego Serca NMP.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.                    Jest organizowany  wyjazd z dekanatu na beatyfikacje rodziny Ulmów z Markowej na 10. września. 2023. Można się zapisywać. Zachęcam.

Intencje   mszalne:  od 12.06 – 18.06.2023

Pon.: W rocz. ślubu o bł. B w rodzi. i podzię. za przeżyte lata

Wt.: Własna

Śr.: + Stefania(f) i Jan