Ogłoszenia 6 N Wielkanocy A 2023

6 Niedziela Wielkanocy A                                           14.05.2023

1.W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 9.30, w Bobrówce Msza św. odpustowa o 11.00 .Proszę o przygotowanie uroczystości. Proszę, strażaków, dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia, młodzież i dorosłych do niesienia obrazów podczas procesji. Dziękuję za wpłaty bezpośrednio na konto. Bóg zapłać. Trwa miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwa. Za tydzień w niedzielę święcenia diakonatu. Składka na parafie potrzebujące pomocy.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.Tylko w sobotę o 7.00 rano. Dziękuję za dar ołtarza rodzicom I-kom. W RW-1400zł.(zagospodarowanie terenu wokół kościoła, świerki i trawa), w B-600zł.(na chorągwie). W pn, wt. i śr. (Dni Krzyżowe) modlimy się o urodzaje.   We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski.

3.W środę Msza Św. w Bobrówce o 18.00. i spotkanie z ministrantami i Maryjkami. Zapraszam.   W czwartek od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św.

4.W pt. początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o wykoszenie wokół kościoła. RW- Dziękuję za podlewanie zasianej trawy i świerków wokół kościoła Bóg zapłać. Dziękuję za wykoszenie wokół plebani. Bóg zapłać.

Intencje mszalne:15.05. – 21.05.2023

pon.+ Zofia, Grażyna i Józef

wt.Za parafian

śr. Z róży Danuty Węglarz za siostry i ich rodzi.

czw. + Wanda w rocz. śm. Eugeniusz i Krzysztof

pt.+Katarzyna, Michał Szepela i zm. rodzice