Ogłoszenia 5 N W Postu A 2023

5 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   26.03.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Od dzisiejszej niedzieli zasłaniamy krzyże do liturgii Wielkiego Piątku. Najbliższa niedziela to niedziela Palmowa(poświęcenie palm na każdej Mszy św.). Prenumerata czasopism:Niedziela-130zł, Promyczek-18zł, Trwajcie w miłości-8zł.  Wpłaty: Gościniec II – 1400zł. Chodanie – 1420zł. Bóg zapłać. Dziękuję również tym, którzy wpłacają na konto. Bóg zapłać. Za tydzień składka na Seminarium Duchowne w Przemyślu. W ostatnią niedzielę na Fundacje J.P.II „Wzrastanie” złożono 852z.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Jutro tj. w poniedziałek 27.03.2023 w naszej parafii będzie Spowiedź Wielkopostna. W Ryszkowej Woli od 15.00 – 17.00. a w Bobrówce od 15.30. – 16.30.  Zapraszam.

3.W środę w Bobrówce Droga Krzyżowa i Msza św. z uwagi na spowiedzi.  Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów i Maryjek.  W piątek w Bobrówce Drogi Krzyżowej nie będzie. W czwartek Adoracji Najświętszego Sakramentu nie będzie, ze względu na spowiedzi w dekanacie.

4.W piątek w Ryszkowej Woli o 18.00 droga krzyżowa i Msza św. i spotkanie dla ministrantów i Maryjek. W tym tygodniu wypada pierwsza sobota miesiąca. Będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję tym wszystkim, którzy pracowali przy karczowaniu tui przy kościele w Bobrówce i tym, którzy myli okna w kościele. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:  od 27.03 – 02.04.2023

Pon.: + Zofia, Grażyna i Józef

Wt.: Za zm. siostry z róży Janiny Zagrobelnej

Śr.: + Zofia 11 rocz. śm. i zm. z rodzi. Surmów

Czw.: + Mariusz 3 rocz. śm.

Pt.:  B

RW + Maria

Sob.: Z okazji 87 rocz. ur. Jana Kałmuk i za zm. żonę, zm.

rodzeństwo, syna, ks. Jakuba i ks. Władysława

7.30: Za parafian