Ogłoszenia 2 N W Postu A 2023

2 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   05.03.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes. Wpłaty: Osiedle 2250zł, szkoła-kościół 1750zł. Bóg zapłać Dziękuję również tym którzy wpłacają bezpośrednio na konto.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Tylko w pon. Msza św. o godz. 7.00 rano.

3.W środę w Bobrówce Msza Święta o 17.00 . W śr. jest 8 marca modlimy się za nasze Panie. W czw. od 16.00-17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św.

4.W piątek Droga krzyżowa w Bobrówce z obrzędem Komunii Świętej o 16.00.W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 a następnie Msza Święta.

5.W dniach 17,18 i 19 tj. od piątku do niedzieli odbędą się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Proszę już dziś zarezerwować sobie czas na te święte ćwiczenia duchowe. Program zostanie przedstawiony w przyszłą niedzielę. Rekolekcje wygłosi Ks. Marek Typrowicz proboszcz z Ustrzyk Górnych.

6.Zapowiedzi: Kamil, Marek Siekawiec s. Tadeusza i Zofii Biernasiewicz ur. w Lesku stanu wolnego i Sylwia, Elżbieta Karaszewska c. Ryszarda i Krzysztofy Koba ur. w Jarosławiu stanu wolnego zap. 2

Kacper, Paweł Wojdyła s. Zbigniewa i Beaty Zaprzała, ur. w Rzeszowie stanu wolnego i Andżelika Nahacz c. Wiesława i Renaty Jastrzębska, ur. w Jarosławiu stanu wolnego zap.2

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Są jeszcze świece i miód.

8.Bobrówka – było spotkanie Rady Parafialnej. Została podniesiona stawka miesięczna do 20zł. Rada P. i głosy z parafii by ci którzy nie kupują kwiatów w Wielkim Poście i Adwencie płacili na fundusz kościelny po 40zł. od domu. Będzie koszenie między grobami. Będą karczowane tuje przy kościele w przyszłą sobotę o 9.00. Potrzeba nawet kilkanaście osób do tej pracy, proszę zabrać piły motorowe, siekiery, a także młoty.. Proszę by wszyscy przychodzili sprzątać kościół.( kto nie może można nająć).

Intencje   mszalne:  od 06.03 – 12.03.2023

Pon.: + Wiktoria, Feliks i Edward

Wt.: + Stanisława(f), Stanisław(m) i Andrzej

Śr.: + Bogdan i Krzysztof Bąk