Ogłoszenia 14 N Zwykła C 2022

14 Niedziela Zwykła C                                                                   03.07.2022

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Prenumerata czasopism: Niedziela 104zł,  Promyczek 18zł, Miłujcie się 8zł.Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte w pon. i wt. o18.00. W śr. o 7.00 rano w czw. i pozostałe dni tygodnia do sob. o 17.00.

3.W śr. wsp. bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej w czw. pierwszy czw. miesiąca w pt. wsp. św. Jana z Dukli patrona archidiecezji.

4.Dziękuję za przygotowanie i włączenie się w odpust parafialny: dziękuję strażakom, czytającym i śpiewającym, tym co nieśli obrazy i figury, chorągwie, baldachim, krzyż, panom, którzy dzwonili, oraz dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty i ich rodzicom, a także Maryjkom i ministrantom Bóg zapłać. Dziękuję również Pani gospodyni za przygotowanie obiadu odpustowego. Bóg zapłać.

5.W ten  czw. nie będzie wystawienia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła, oraz za wykoszenie przy kościele tak przed niedzielą jak i przed odpustem . Bóg zapłać. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę nie wycierać złoceń. Proszę  wykosić wokół kościoła jeżeli będzie taka potrzeba.

Intencje   mszalne:  od 04.07 – 10.07.2022

Pon.: Z okazji 18 ur. Dominika