Ogłoszenia 1 N Adwentu C 2021

1 Niedziela Adwentu    C                                                                                        28.11.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych i taca mszalna przeznaczona na seminarium w Przemyślu. Dziś początek Adwentu. Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2021/2022. Pod hasłem „Posłani w pokoju Chrystusa”. Za tydzień w niedzielę rozdanie medalików dzieciom z kl. III o 9.30 w Bobrówce. Zapraszam dzieci z rodzicami.

2.W  tygodniu Msze Św. roratnie o 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. Święto św. Andrzeja, Apostoła w  pt. św. Franciszka Ksawerego.

4.W środę Msza Św. w Bobrówce o 17.00.Od 16.00 spowiedź przed pierwszym  piątkiem.

5.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Od 16.00 do 17.00 spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam. Modlimy się o nowe  powołania kapłańskie i zakonne, za już powołanych i za całą naszą parafie.

6.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00.

7.W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Msza św. w Ryszkowej Woli o 17.00 i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszam.

8.Dziś poświęcenie opłatków i możliwość ich nabycia po Mszy św. Są również świece wigilijne.

9.Za tydzień dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.

10.Zapowiedzi: Jakub Tabaka s. Aleksandra i Marii Antonik, ur. w Łańcucie, stanu wolnego i Wioletta, Teresa Komenda c. Jana i Anny Kozimor, ur. w Ryszkowej Woli, stanu wolnego. zap.2

11.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę zamykać drzwi. Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji adwentowej. Kolejny etap remontu kościoła został zakończony 30.10.2021.Więcej danych na ten temat przedstawię na zakończenie starego roku.  Już zostały złożone wnioski o dotację na przyszły rok.

.Intencje   mszalne: 29.11 – 05.12.2021

Pon.+ Antoni

Wt. + Eugeniusz

Śr. + Stefania Kardasińska od Łukasza z rodz.

Czw. + Tadeusz i Klara

Pt. :  B. + Stanisława(f) i Michał

R W. + Józef Urbaś

Sob, W 18 rocz. ur. Kingi o bł. B. w dorosł. życiu