Ogłoszenia 33 N Zwykła B 2021

33 Niedziela Zwykła B                                                                   14.11.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.Za tydzień taca mszalna jest przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów. Również za tydzień zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy białorusko-polskiej.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W śr. wsp. św. Elżbiety Węgierskiej  w czw. wsp. bł .Karoliny Kózkówny w sob. wsp. św. Rafała Kalinowskiego. Trwa miesiąc listopad, można zyskiwać odpusty za zmarłych. W każdy dzień po Mszy św. są wypominki. We wt. 16-ty dzień miesiąca, modlimy się do J.P.II.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr. Msza św. w Bobrówce. W czw. od 16.00 do 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów. Od Bożego Narodzenia proszę by dekorowanie kościoła podjął rejon krzyżówka-szkoła. Bóg zapłać Panom za przycinanie roślinek przy plebanii.

Intencje   mszalne:15.11 – 21.11.2021

Pon.: + Stanisław Cieszyński od rady paraf. z R. W.

Wt.:+ Helene Sobota z róży Kazimiery Sidor

Śr.:+ Zdzisław Lis od syna Janusza z rodz.

Czw.: Za dusze w czyścu cierpiące

Pt.: + Antoni Walas

Sob.: + Anna i Zdzisław Magda

7.30: + Zofia Cieszyńska 1 rocz. śm.

9.30: Za parafian

11.00 + Mieczysław Popieluch