Ogłoszenia 29 N Zwykła B 2021

29 Niedziela Zwykła B                                                                   17.10.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii). Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje. Na Fundacje Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski złożono 1250zł.Bóg zapłać. Wpłaty: B. Gościniec 1-240zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. święto św. Łukasza, w śr. wsp. św. Jana Kantego, w pt. wsp. św. Jana Pawła II. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce. Po Mszy św. spotkanie dla Maryjek i ministrantów. W czw. adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 – 17.00, następnie nabożeństwo i Msza św. Zapraszam.  W pt. spotkanie dla Maryjek i ministrantów w Ryszkowej Woli.

4.Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (spowiedź).

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy. Parafian z rejonu szkoła-kościół proszę o wykoszenie starego cmentarza.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:18.10 – 24.10.2021

Pon.: Za dusze w czyścu cierpiące

Wt.:+ Elżbieta, Józef i Michał Kuc

Śr. + Stefania Kardasińska od wnuczki Ewy z rodz.

Czw.: + Stanisława (f) Żaczek 2 rocz. śm.

Pt.:+ Antoni Walas

Sob.:+ Maria i Władysław

7.30 O zdrowie i opiekę MB dla Antoniego i rodzi.

9.30:Z róży Stanisława Zazuli o zdrowie, bł. Boże dla

braci i ich rodzin     (chrzest w Bobrówce)

11.30:Za parafian