Ogłoszenia 21 N Zwykła B 2021

21 Niedziela Zwykła B                                                                    22.08.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W pon. Msza św. rano o godz 7.00.W liturgii wspominamy: we wt. święto św. Bartłomieja apostoła, czw. NMP Częstochowskiej uroczystość, w pt. św. Moniki, w sob. wsp. św. Augustyna.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.Proszę by dzieci i młodzież przystąpiły do spowiedzi przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Będę spowiadał w każdy dzień przed Mszą Św.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła. Proszę parafian z rejonu skrzyżowanie-szkoła by wykosić stary cmentarz. Bóg zapłać tym, którzy wykosili wokół plebani i tym co rżnęli drzewo.

Intencje   mszalne:23.08 – 29.08.2021

Pon. Z róży Janiny Zagrobelnej za siostry i ich rodz.

Wt.: Za dusze w czyścu cierpiące

Śr.: + Jan Studziński i zm. dziadków

Czw.: Z róży Kazimiery Sidor za zm. Helenę Sobota

Pt.:+ Eugenia(f),Ludwik, Bolesław i Mariusz Sidor

Sob.:+ Eugenia(f), Maria, Jan, Władysław(m),

Grzegorz i Mikołaj       (16.00 ślub Bobrówka)

7.30: + Andrzej i Edward i zm. z rodz.

9.30:+ Anna Moskal

11.00:Za parafian