Ogłoszenia 13 N Zwykła B 2021

13 Niedziela Zwykła B                                                                   27.06.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana Tajemnic różańcowych. Prenumerata czasopism: Niedziela 78zł, Arka 0zł, Promyczek 10zł, Miłujcie się 10zł. Bóg zapłać. W śr.. zakończenie nabożeństw czerwcowych. W pierwszą niedzielę lipca taca na seminarium w Przemyślu.

2.We wt. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła w naszej parafii odpust parafialny. Msza odpustowa o godz. 11.00, odprawi ją Ks. Adam Pakosz wikariusz z parafii Niebieszczany. Zapraszam dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia, dzieci I-kom zapraszam w strojach komunijnych. Po południu druga Msza św. o godz. 18.00. Zapraszam. Będąc w tym dniu na Mszy św. w naszym kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Składka z wtorku, odpustowa na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.Od 28.06-11.07.2021 będę na rekolekcjach i na urlopie. W tym czasie będzie mnie zastępował ks. Dawid Dubiel neoprezbiter.

4.W śr. spowiedź od 17.00. Msza św. o 18.00.W tym tygodniu pierwszy czw., pt.i pierwsza sob.  miesiąca.

5.W czw. od 17.00-18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź przed I-piątkiem. Następnie nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. Zapraszam.

6.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych w tym miesiącu  nie pojadę bo będę jeszcze na rekolekcjach kapłańskich w Przemyślu. Odwiedziny będą dopiero w pierwszy piątek sierpnia. Msza św. w pierwszy piątek w Bobrówce o 17.00, a w Ryszkowej W o 18.00.W sobotę I-sobota miesiąca będziemy wynagradzać NSN Maryi Panny( różaniec).

7.Zapowiedzi: Sylwester, Sebastian Serafin s. Mieczysława i Heleny Serafin, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Izabela Serafin z. d. Socha c. Kazimierza i Barbary Kot, ur. w Przeworsku, stanu wolnego. zap.2

8.Dziękuję za sprzątanie kościoła i koszenie wokół kościoła i przy plebanii. O dyżur do sprzątania proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła. Bóg zapłać za wykoszenie starego cmentarza.

Intencje   mszalne:  od 28.06 – 04.07.2021

Pon.:W 40 rocz. ślubu podzię. za łaski prośbą o bł. Boże

Wt.:1) 11.00 Za parafian. 2) + Zdzisław Lis od wnuka

Krzysztofa z rodz.

18.00 Z okazji 18. rocz. ur. Wiktora o bł. Boże

Śr.: Dantis ks. Dawida

Czw.: + Maria Walas

Pt.: B. + Cecylia, Władysław Warchoł i Anna Hodór

R W + Jan Dubanik 5 rocz. śm.

Sob.: W 2 rocz. ur. Maksymiliana

7.30:Podzięk. za łaski i dalszą opiekę MB