Ogłoszenia Zesłanie Ducha Świętego B 2021

Zesłanie Ducha Świętego B                                         23.05.2021

1.Dzisiaj Zesłanie Ducha Świętego. Możemy zyskać odpust zupełny za pobożne publiczne odmówienie hymnu „ O Stworzycielu..”W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00,B:9.30.Kończy się okres komunii  św. wielkanocnej. Jutro Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte B-7.00, rano i RW-18.00.W tym tygodniu Msze o 18.00. Wpłaty: Gościniec 1 – 490zł. Bóg zapłać.

3.W czw. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza św. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania k. i z.

4.Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała w RW Msza św. będzie w kościele. Proszę o zrobienie ołtarzy poszczególne rejony.1.Górki-szkoła,2.szkoła-skrzyżowanie,3 Maje-Chodanie, i  4.Osiedle.      W Bobrówce procesja będzie na Kąt. Proszę o zrobienie ołtarzy,1 rodz. Bara, 2. Rapita, 3.Raba i 4. Łobaz

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. W B. dziękuję za przygotowanie odpustu

Intencje mszalne:24.05. – 30.05.2021

pon.+ Józef Wyczawski od córki Iwony z rodz.

wt.+ Michalina i Józef Tabin

śr.+ Stefania(f) i Stefan(m) Broda od syna

Edwarda z żoną

czw.W int. dzieci o zdrowie i bł. Boże