Ogłoszenia 2 NZ B 2021

2 Niedziela Zwykła B                                                                   17.01.2021

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Wpłaty B.Gościniec2-975zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny. We wt. wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Modlimy się w intencji naszej Archidiecezji. W czw. wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4.W śr. po Mszy św. w Bobrówce  spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

5.W czw. od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.    W pt. w Ryszkowej W. po Mszy św. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

6.Zapowiedzi: Mateusz Panek s. Tadeusz i Elżbiety Micek, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Patrycja, Małgorzata Skrzypek c. Józefa i Renaty Magda, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego.zap.1

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. W tym roku odwiedzin kolędowych nie było, ale niektórzy złożyli ofiary za co serdecznie dziękuję.   Szczepienia! Informacja: Drugie klucze do kościoła są teraz u rodziny Koba-Sopyła.

8.Bobrówka-Dziękuję Panu, który w zakrystii zamontował kran i umywalkę. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:  od 18.01 – 24.01.2021

Pon.:+ Paulina i Antoni