Ogłoszenia 28 N Zwykła A 2020

28 Niedziela Zwykła A                                                                   11.10.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia.Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny, składka na misje. Wpłaty: Rejon, krzyżówka-szkoła 2570zł, Kąt 840zł, Gościniec1 480zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: We wt. ws. bł. Honorata Koźmińskiego, w czw. ws. św. Teresy od Jezusa, w pt. ws. św Jadwigi Śląskiej i 16-ty dzień miesiąca. Modlimy się do św. Jana Pawła II. W sob. ws. św. Ignacego Antiocheńskiego, w niedzielę święto św. Łukasza. Modlimy się w intencji służby zdrowia.  Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce i spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

4.W czwartek w R .W. od 16 do 17.00 adoracja i Msza św. W pt. spotkanie z bierzmowanymi z kl. VIII.

5.Zapowiedzi RW: Andrzej, Marek Inglot , s. Edwarda i Teresy Lisztoń, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Małgorzata Inglot zd. Winiarska, c. Marka i Jolanty Cholewa, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego.zap.2

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:12.10 – 18.10.2020

Pon.:+ Stanisława Żaczek od rodz. Hutkowskich

z Grodziska

Wt.:+ Czesław Węgrzyn od żony

Śr.:+ Stefania(f), Jan i Marcin

Czw.: + Mariusz Młynarski od rodz. Stopyra

Pt.:+ Stanisława Żaczek w 1 rocz. śm.

Sob.:+ Maria, Władysław

7.30: Podziękowanie za łaski z prośbą o bł. Boże