Ogłoszenia 26 N Zwykła A 2020

Ogłoszenia

26 Niedziela Zwykła A                                                                   27.09.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. 4 października w niedziele o 9.30 w Bobrówce i Ryszkowej Woli na sumie będzie rozdanie różańców dzieciom I-kom. Zapraszam dzieci wraz z rodzicami. Prenumerata czasopism:Niedziela-78zł,Arka-..zł,Promyczek-10zł,Miłujcie się-5zł.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

1.a  Dzisiaj zbiórka do puszek „Pola nadziei” na hospicjum imienia św. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ks. Rząsa i organizatorzy proszą o wsparcie .Bóg zapłać za zrozumienie.

2.Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w pon. wsp. św. Wacława, we wt Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w śr. wsp. św. Hieronima, w czw. wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w pt. wsp. Świętych Aniołów Stróżów.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. do środy włącznie. W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00, a od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.                          Od czwartku tj. od pierwszego października Msze św. o godz. 17.00.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy czwartek od 16.00, spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu – zapraszam. W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00. Msze św. w pierwszy piątek w Bobrówce o godz.15.30,a w Ryszkowej Woli o godz.17.00.W pierwszą sobotę Msza o godz.17.00 i będziemy  wynagradzać Niepokalanemu Sercu NMP.

5.Zapowiedzi .B: Marek, Andrzej Matusik, s. Wiesława i Małgorzaty Hady, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Karolina, Emilia Gościak, c. Tadeusza i Barbary Hołowacz, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego.zap.2

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty.  RW – Bóg zapłać za wykoszenie cmentarza.

Intencje   mszalne:28.09 – 04.10.2020

Pon.:+ Stanisław Gryczman z róży Bocoń Stanisława(m)

Wt.:+ Wiktoria, Feliks i Edward

Śr.:+ Filomena i Władysław Liszka od wnuczki Edyty z rodz.

Czw.:+ Stanisław Gryczman od córki Beaty

Pt.:B. + Eugeniusz Kwoka oraz Maria i Maciej

RW.: + Teofila(f) i Józef Mycek

Sob.: O zdrowie i bł. Boże dla całej rodz.

Niedziela:

7.30:+ Anna i Zdzisław Magda

9.30:Z róży St. Zazuli o zdrowie i bł. Boże dla

braci i ich rodzin

11.30:Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia