Ogłoszenia 24 N Zwykła A 2020

Ogłoszenia

24 Niedziela Zwykła A                                                                   13.09.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Wpłaty:B  Gościniec 2 – 1020zł. Bóg zapłać. Od dziś do następnej niedzieli przeżywamy Kwartalne Dni Modlitw za dzieci i młodzież. Dziś w naszej parafii przeżywamy I-kom św. Najbliższy tydzień to biały tydzień, zapraszam dzieci z rodzicami.  Za tydzień po sumie zapraszam na spotkanie rodziców dzieci z kl. III, które mają przystąpić do I-kom. św.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wt. NMP Bolesnej, pt. Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.Za tydzień niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA).

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W śr.  Msza św. w Bobrówce. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci które mają przystąpić do I-kom. św.

4.W czw. od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję panu który wymienił rynny na plebani i wykonał niezbędne prace przy kominach. Wykonał to wszystko za darmo ze swoimi materiałami. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:14.09 – 20.09.2020

Pon.: Za dusze w czyścu cierpiące

Wt.:+ Józef Lorenowicz

Śr.:+ Kazimierz Kardasiński i Władysław Gawura

Czw.:+ Stanisława Żaczek od Marii z rodz.

Pt.:+ Eugeniusz i Józefa(f) Broda

Sob.: Z róży Janiny Zagrobelnej za dusze Ireny Kocaj

Chrzest w kościele parafialnym

Niedziela:

7.30: O zdrowie i bł. Boże dla Eweliny i Krzysztofa

9.30: Za parafian

11.00: Dziękczynna w 17 rocz. ślubu Grzegorza i Anety Bąk

z prośbą o bł. Boże i opiekę MB  od rodziców

 

Napisano w Ogłoszenia