Ogłoszenia 27.10.2013

Rocznica Poświęcenia kościoła własnego

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730 , 1130  B: 930.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700 , po Mszy Nabożeństwa Październikowe do czwartku. Różaniec w Bobrówce o 1700. W poniedziałek o 16.00 spotkanie dla kandydatek na Maryjki.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – św. Szymona i Judy Tadeusza

4. We wtorek nie będzie spotkania dla kandydatów na ministrantów. Spowiedź w Piwodzie przed konsekracją kościoła od 1430.  Po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów.

5. W środę od godz. 800 pojadę do chorych przed pierwszym piątkiem miesiąca, najpierw w Ryszkowej Woli a później w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1700 . Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. W czwartek od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca. Po Mszy Świętej zakończenie Nabożeństw Różańcowych.

7.W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy Świętych: RW: 730 i 1400 a następnie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych, pierwsza stacja na starym cmentarzu. B: 930 i następnie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Z racji uroczystości nie obowiązuje post.

8. W sobotę, pierwsza sobota miesiąca i Dzień Zaduszny. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

9. W następna niedzielę konsekracja kościoła w Piwodzie o 1100. Pierwsza niedziela miesiąca, niedziela adoracyjna i zmiana Tajemnic Różańcowych. Suma o 1100.

10. W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za zmarłych. Od 1 do 8 odpust zupełny, a w pozostałe dni cząstkowy. Warunki.

11. Dziękuję panom za koszenie rowów wokół cmentarzy. Dziękuję paniom za porządki na plebanii.

12. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

13. Na stoliku są kartki wypominkowe. Numer oznacza datę..

– pn.     + Andrzej Komenda (gregorianka)

– wt.     + Andrzej Komenda (gregorianka)

– śr.      B: + Andrzej Komenda (gregorianka)

– czw.  + Tadeusz Zagrobelny

– pt.     730 – + Włodzimierz Koszła w rocz. śmierci

930  + Kazimierz Kardasiński, + Władysław Warchoł

1400 – za zmarłych parafian

– sob.  B: + Henryk Dudziak (od żony)

RW: za wszystkich wiernych zmarłych

– ndz.   730     RW: + Ignacy, Maria Stopyra i za zmr. z rodziny

930    B:  z Hady Czesławy, dziek. z prośbą o zdrowie i Boże błog.
i opiekę MB dla Sióstr i ich rodzin

1100   RW:  za parafian