Ogłoszenia Uroczystość J Ch Króla Wszechświata C

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  C                                                                 24.11.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dziś przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą Adwentu. Poświęcenie opłatków. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Wpłaty: Maje-Chodanie 5210zł.Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W sob. święto św. Andrzeja Apostoła. Do sob. w  każdy dzień po Mszy św. są wypominki.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.Zapowiedzi: Ireneusz, Łukasz Kisielewicz s. Krzysztofa i Jadwigi Kuśnierz, ur. w Radymnie, stanu wolnego i Katarzyna Kozimor c. Andrzeja i Haliny Kalmuk, ur. w Jarosławiu, stanu wolnego. zap. 2

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę o podlewanie kwiatów.

Intencje   mszalne:25.11 – 01.12.2019

Pon.:+ Modesta(f) i Władysław(m)

Wt.: O nawrócenie grzeszników

Śr.:+ Stanisława(f) i Michał Bar