Ogłoszenia 06.10.2013

27 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730 , 1130  B: 930. Wpłaty: B: 485 zł. Po Mszy Świętej zbieramy ofiary do puszek dla ofiar konfliktu w Syrii. Dzisiejsza składka mszalna jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemysłu. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1700. Nabożeństwa Październikowe po Mszy Świętej.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – NMP Różańcowej
– środa – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

4. We wtorek o 1600 spotkanie dla kandydatów na ministrantów. Po Mszy Świętej spotkanie dla II grupy do bierzmowania.

5. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1700 . Po Mszy Świętej egzamin dla III grupy do bierzmowania.

6. Przypominam o pielgrzymkach: dla młodzieży – 13 do Przemyśla i 19-20 do Lichenia i Częstochowy.

7. Za tydzień Dzień Papieski. Do puszek zbieramy ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

8. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     + Andrzej Komenda (gregorianka)

– wt.     + Andrzej Komenda (gregorianka)

– śr.      B: + Andrzej Komenda (gregorianka)

– czw.  + Andrzej Komenda (gregorianka)