Ogłoszenia 15 NZ C

15 Niedziela Zwykła C                                                                   14.07.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W liturgii wspominamy: w pon.wsp. św. Bonawentury,we wt. NMP z Góry Karmel.Również we wt. wypada 16-ty dzień miesiąca, modlimy się do św. Jana Pawła II.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.

4.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę błogosławieństwo pojazdów i kierowców na każdej Mszy św..Ofiary zebrane z tej okazji na parkingu, będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

5.Zapowiedzi:Leszek,Grzegorz Nowak s.Tadeusza i Heleny Wróbel, ur. Lubaczowie,zam Ryszkowa Wola, stanu wolnego i Maria,Barbara Szałaj c.Jana i Eugeni Nowosiad,ur.Jarosław, zam Zapałów stanu wolnego, zap. 1.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę nie wycierać złoceń.Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne:  od 15.07 – 21.07.2019

Pon.:W int. bierzmowanych z Ryszkowej Woli

Wt.:+Zofia i Grażyna

Śr.:+Wiesław Brudek

Czw.:+Grzegorz Drozd od rodz. Dyrdów

Pt.:+Henryk

Sob.:+Jadwiga,Stanisław(m),Klara i Tadeusz

7.30:+Maria i Józef

9.30:+Stefan i Maria

11.00:+Mieczysław Popieluch 3 rocz. śm.