Ogłoszenia 2 N W Postu C

2 Niedziela Wielkiego Postu C                                                                   17.03.2019

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.Dzisiaj zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD Gentes.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.We wtorek Świętego Józefa,Oblubieńca NMP uroczystość. We wtorek spotkanie z ministrantami i Maryjkami.

3.W środę w Bobrówce Msza Święta o 17.00 i spotkanie z bierzmowanymi z kl.VII.W czwartek w Ryszkowej W. spotkanie z bierzmowanymi z kl.VII.Zapraszam.

4.W piątek Droga krzyżowa w Bobrówce z obrzędem Komunii Świętej o 16.00.W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 a następnie Msza Święta.Są baranki i świece wielkanocne.Można nabyć w zakrystii.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 18.03 – 24.03.2019

Pon.:zm.Mariusz Sidor od rodz.Pikulskich

Wt.:zm.Józef

Śr.:zm.Władysław Janowski od rady duszpasterskiej z Bobrówki

Czw.:zm.Józef i Józefa(f) i zm. z rodziny

Pt.:zm.Jan Walon od sąsiadów

Sob.:zm.Bolesław Sidor od rodz. Zająców

7.30:zm.Michał Knap 3 rocz. śm.i zm. z rodzi.

9.30:O opiekę Bożą dla rodziców i podziękowanie za łaski

w 37 rocz.ślubu od dzieci