Ogłoszenia 3 N Adwentu C (GAUDETE)

3 Niedziela Adwentu C  (GAUDETE)                                                    16.12.2018

1. Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30. Wpłaty; R W Osiedle – 615zł. Bóg zapłać. W ubiegłą niedzielę do puszki na pomoc Kościołowi na Wschodzie złożono 907zł.Bóg zapłać.

2.W poniedziałek w naszej parafii spowiedź przedświąteczna. W Ryszkowej Woli od 15.00 – 17.00, a w Bobrówce od 15.30 – 17.00.Zapraszam wszystkich.W tygodniu Msze św. roratnie w pon. o 17.00. W pozostałe dni tygodnia ze względu na spowiedź w dekanacie Msze św.o godz. 18.00. W śr. w Msza św. w Bobrówce.  Zapraszam dzieci z lampionami.

3. W środe w Bobrówce spotkanie dla ministrantów. W piątek w Ryszkowej Woli spotkanie dla ministrantów. Zapraszam.

4.Od poniedziałku, tj. od 17 do 24 grudnia przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Bożego Narodzenia. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając tzw. Wielkie antyfony Adwentu.

5.Spowiedzi w dekanacie:pon.Ryszkowa Wola i Bobrówka, wt. Zapałów,śr. Szówsko, czw. Surochów , pt.Makowisko i Piwoda, sob. Jarosław-Szówsko.Zachęcam do spowiedzi tych którzy jeszcze nie byli.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.Konfesjonały.

.Intencje   mszalne:  od 17.12 – 23.12.2018

Pon. zm.Jan Małek

Wt. zm.Stanisław Nawłoka od syna Tomasza z żoną i dziećmi

Śr. Za parafian

Czw.zm.Władysław Piątek

Pt.  zm.Józef i Władysław

Sob,zm. Mariusz Sidor od siostry z rodz.

7.30  zm.Maria i Piotr Grenda

9.30  zm.Kazimierz Kardasiński w 18 rocz. śm.

11.00  Za parafian