Ogłoszenia 1 N Adwentu C

1 Niedziela Adwentu    C                                                                                        02.12.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30.Dziś zmiana tajemnic różańcowych.Taca mszalna przeznaczona na seminarium w Przemyślu.Dziś początek Adwentu.Rozpoczyna się nowy rok duszpasterski 2018/2019. Pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. Za tydzień w niedzielę rozdanie medalików dzieciom z kl. III na sumie.Wpłaty: Kąt-300zł,Gościniec 1-70zł.Bóg zapłać.

2.W  tygodniu Msze Św. roratnie o 17.00. Zapraszam dzieci z lampionami.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pon.Św. Franciszka Ksawerego,w czw.. św. Mikołaja,w pt.św. Ambrożego.

4.We środę Msza Św. w Bobrówce o 17.00.Od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem i o godz. 15.30 spotkanie dla Ministrantów i Maryjek.Po Mszy św. spotkanie dla bierzmowanych z kl.VIII i III gimnazjum.

5.W czwartek pierwszy czwartek miesiąca.Modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Od 16.00 spowiedź przed I-szym piątkiem miesiąca.Po Mszy św.spotkanie dla Ministrantów i Maryjek.

6.W piątek I-szy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o 16.00, a w Ryszkowej Woli o 17.00. Po Mszy św. spotkanie dla bierzmowanych z kl. VIII i III gimnazjum.

7.W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza Św. w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej Woli o 17.00.W sobotę od 12.00 – 13.00 Godzina łaski, zapraszam na adoracje do kościoła.

8.Dziś poświęcenie opłatków.W zakrystii są do nabycia świece wigilijne i opłatki.

9.Za tydzień dzień solidarności z Kościołami na Wschodzie, zbiórka do puszki na pomoc tym Kościołom.

10.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę zamykać drzwi.Bóg zapłać za przygotowanie dekoracji adwentowej.     Remont dachu – Jest projekt budowlany zatwierdzony przez Starostwo i zgoda Kurii.Zostały złożone wnioski o dotację do Ministerstwa Kultury i Ministerstwa spraw wewnętrznych. Powoli pukamy do Gminy.

.Intencje   mszalne: 03.12 – 09.12.2018

Pon.zm.Grzegorz Drozd od Firmy SEGPOL

Wt. zm.Mariusz Sidor od Koła Gospodyń

Śr. zm.Jan Serafin od Tomka z rodz.

Czw. zm.Stanisław Nawłoka od córki Moniki z mężem

i dziećmi

Pt. :  B.własna

R W. zm.Mariusz Sidor od rodziców

Sob, B.zm.Stefan Grela 23 rocz. śm.

R.W.zm.Melania i Józef Urbaś

7.30  O zdrowie bł. Boże dla Michałka