Ogłoszenia 15.09.2013

24 Niedziela Zwykła C

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730 , 1100  B: 930. Dzisiaj dzień środków społecznego przekazu. Składka mszalna jest przeznaczona na katolickie radio FARA. Wpłaty: B: 875 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte codziennie o 1800.

3. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – św. Korneliusza i Cypriana
– środa – św. Stanisława Kostki, patrona dzieci młodzieży
– piątek – św. Andrzeja, Pawła i towarzyszy, męczenników z Korei
– sobota – św. Mateusza Apostoła

4. W poniedziałek zbiórka stłuczki szklanej. P. Dyrektor prosi o jej wystawienie przed swoje posesje. Po Mszy Świętej modlitwy do bł. Jana Pawła II.

5. We wtorek o 1700 spotkanie dla kandydatów na ministrantów, a po Mszy Świętej spotkanie dla ministrantów młodszych.

6. W środę Msza Święta w Bobrówce o 1700 . O 1630 spotkanie dla II grupy do bierzmowania (kl. II), przynosimy indeksy i katechizmy do bierzmowania.
Msza Święta w Ryszkowej Woli o 1800.

7. W sobotę Msze Święta rano o 700.

8. W następną niedzielę spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli o 1300.

9. Podczas dożynek ktoś zostawił okulary (starsza osoba). są do odebrania w kancelarii.

10. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pn.     + Helena

– wt.     + Anna Moskal (od koleżanek z Oddziału Neurologii w Rudnej Małej)

– śr.      B: + Henryk Dudziak (od córek)

RW: dzięk.  za życie, łaski z prośbą o Boża opiekę dla Patrycji w dorosłym życiu