Ogłoszenia 29 NZ B

29 Niedziela Zwykła B                                                                   21.10.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30.Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny, modlimy się za misje i misjonarzy, pamiętamy szczególnie o tych, którzy pochodzą z naszej diecezji (parafii).Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje.Na Fundacje Nowego Tysiąclecia w Dzień Papieski złożono 859zł.Dziś są wybory samorządowe.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:W pon.św.Jana Pawła II, w śr. bł. Jana Wojciecha Balickiego. Trwa miesiąc październik, zachęcam do odmawiania różańca.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie dla ministrantów.

4.Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych (spowiedź).

5.Proszę o uporządkowanie naszych cmentarzy. Są już kartki na wypominki. Proszę zaznaczać rejon parafii.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:22.10 – 28.10.2018

Pon.:zm.Grzegorz Drozd od kolegów z pracy

Wt.:zm.Józefa(f) od wnuka Wojtka z rodz.

Śr.:W 25 rocz. ślubu Anny i Mariana,msza dziękczy.

z prośbą o zdrowie, bł.Boże i opiekę MB.

Czw.:zm.Stanisław Nawłoka od syna Mirka z żoną

i dzieckiem

Pt.:zm.Józefę(f) i zm. z rodz.

Sob.:O bł. Boże dla Nikodema w 1 rocz.ur.i Michaliny

w 4 rocz.ur.

7.30:zm.Tadeusz i Stanisław

9.30:Z róży Danuty Węglarz o zdrowie,bł. Boże dla