Ogłoszenia 26 NZ B

26 Niedziela Zwykła B                                                                   30.09.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30, Bobrówka 9.30. Wpłaty:krzyżówka-szkoła 1540zł.Bóg zapłać.Prenumerata czasopism:Niedziela-70zł,Arka-12zł,Promyczek-10zł.

2.Z dniem jutrzejszym rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.W każdy dzień za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami: spowiedź, komunia św. oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.W tym tygodniu w liturgii wspominamy:w pon. św. Teresy od Dzieciątka Jezus,we wt.Świętych Aniołów Stróżów,w czw.św. Franciszka z Asyżu, w pt.św. Faustyny Kowalskiej.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00, a od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.

4.W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.W pierwszy czwartek od 17.00, spowiedź i wystawienie Najświętszego Sakramentu-zapraszam.W piątek pojadę do chorych od godz. 8.00. Msze św. w pierwszy piątek w Bobrówce o godz.16.30,a w Ryszkowej Woli o godz.18.00.W pierwszą sobotę wynagradzamy NSN Maryi Panny.

5.Są zdjęcia z ostatniej pielgrzymki do Sokółki. Św. Lipki i Gietrzwałdu.Można odebrać w zakrystii.Zapraszam.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:01.10 – 07.10.2018

Pon.:zm.Józefa(f) i Eugeniusz Broda

Wt.:zm.Józefy(f) od chrześnicy

Śr.:zm.Zbigniew Wilk

Czw.:zm.Grzegorz Drozd od Rapity Grzegorza z rodz.

Pt.:B. zm.Stanisław Nawłoka od syna Wojtka

RW.własna

Sob.:zm.Michalina i Józef Tabin (chrzest-parafialny)

7.30:Dziękczynna z róży Koba Zofii z prośbą o bł. Boże