Ogłoszenia 24 NZ B

24 Niedziela Zwykła B                                                                   16.09.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Wpłaty:B – Gościniec 1  600zł. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:We wt. święto  św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA). W pt. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W śr.  Msza św. w Bobrówce.Po Mszy św. spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej z kl.III gimnazjum i kl.VIII.

4.W czw. po Mszy św. spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej z kl. III gimnazjum i kl. VIII. W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami kl.III  I-kom.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Proszę podlewać kwiaty.

Intencje   mszalne:17.09 – 23.09.2018

Pon.:zm.Jan Serafin od Dąbków z rodz.

Wt.:zm.Jan Dubanik 2 rocz. śm.

Śr.:zm. Janina i Jan Mazur

Czw.:O nawrócenie grzeszników