Ogłoszenia 17 NZ B

17 Niedziela Zwykła B                                                                   29.07.2018

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i adoracja.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00.W liturgii wspominamy:we wt.św. Ignacego z Loyoli,w śr.św.Alfonsa Marii Liguoriego, w sob.św. Jana Marii Vianney A.

3.W śr.  Msza św. w Bobrówce o 18.00.Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem.

4.W czw. pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Od 17.00 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

5.W pt. pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od godz. 8.00. Msza św. w Bobrówce o 17.00 a w Ryszkowej Woli o 18.00.

6.W sob. pierwsza sobota miesiąca.Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP.Proszę przygotować wieniec na dożynki

7.Zapowiedzi:Mateusz Zagrobelny, s.Leszka i Krystyny Pielach, ur.Jarosław,zam.Ryszkowa Wola,stanu wolnego i Katarzyna,Maria Sroka, c.Wiesława i Haliny Ciurko, ur.Jarosław,zam. Manasterz,stanu wolnego,zap.2

8.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.Bobrówka-Serdeczne Bóg zapłać panu ,który kładł płytki w kaplicy i temu panu,który mu pomagał.

Intencje   mszalne:  od 30.07 – 05.08.2018

Pon.:zm.Edward Komenda od pracowników Agromy