Ogłoszenia Wniebowstąpienie B

Wniebowstąpienie Pańskie B                                          13.05.2018

Dziękuję Panu Bogu za dzisiejszą uroczystość,Bóg zapłać Ks.Dziekanowi Krzysztofowi Pelcowi, za przewodniczenie naszej liturgii i za słowo Boże,Bóg zapłać wszystkim kapłanom przybyłym na naszą uroczystość.Za chwile będzie wystawienie,majówka i procesja.Po nabożeństwie zapraszam kapłanów do świetlicy.

1.W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego porządek Mszy Św.:RW:7.30 i 11.00 W Bobrówce 9.30.Trwa nowenna do Ducha Świętego

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W środę święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski i również 16-ty dzień miesiąca, modlimy się do Jana Pawła II.

3.Pielgrzymka do Łagiewnik i Krakowa 26.maja. Są jeszcze wolne miejsca.

4.W najbliższą sobotę w Bobrówce o 19.00 spotkanie rady duszpasterskiej.Wniedzielę po sumie w Ryszkowej Woli spotkanie rady duszpasterskiej.Zapraszam.

5.Proszę wykosić cmentarz.

6.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu,o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje mszalne:14.05. – 20.05.2018

pon.zm.Grzegorz Drozd od Jana i Krystyny