Ogłoszenia 09.11.2014

Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930  . Do puszki na cmentarzu złożono:
RW: 290 zł, B: 75 zł, R: 365 zł. Wpłaty: B: 130 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1700. Po Mszy Świętej wypominki za zmarłych.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– poniedziałek – św. Leona Wielkiego, papieża
– wtorek – św. Marcina z Tour
– środa – św. Jozafata, biskupa
– czwartek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych polskich męczenników

4 We wtorek, 11 listopada, święto narodowe. Dziękujemy za niepodległość naszej Ojczyzny, modlimy się za Ojczyznę. Domy przystrajamy flagami narodowymi. Wypominki za poległych w obronie Ojczyzny.

5. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700. Po Mszy Świętej egzamin i spotkanie dla II grupy do bierzmowania.

6. We czwartek po Mszy Świętej egzamin i spotkanie dla II grupy do bierzmowania.

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję za porządki na plebanii.

– pon.   + Augustyn, Wiktoria

– wt.     o zdrowie dla Marceliny i o Boże błog. dla całej rodziny

– śr.      B: + Mieczysław Leja (od siostry Ireny z bratem Henrykiem i rodzinami)

– czw.  dzięk. za łaski z okazji 80 urodzin i imienin z prośbą o dalsze Boże błog. dla    Stanisławy