Dzień Zaduszny

1. Porządek Mszy Świętych: RW: 730, 1100 , B: 930  . Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, Zmiana Tajemnic Różańcowych i niedziela adoracyjna. Składka mszalna jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

2. W tym tygodniu Msze Święte o 1700. Po Mszy Świętej wypominki za zmarłych.

3 W tym tygodniu w Liturgii wspominamy:
– wtorek – św. Karola Boromeusza

4. We środę Msza Święta w Bobrówce o 1700. Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

5. We czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy Świętej modlitwy o powołania. Od 1600 spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca.

6. W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 800, najpierw w Ryszkowej Woli a następnie w Bobrówce. Msza Święta w Bobrówce o 1600 a w Ryszkowej Woli o 1700.

7. RW, B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki.

– pon.   + Franciszek Skiba

– wt.     za zmarłych polecanych w wypominkach

– śr.      B: + Mikołaj, Emilia Nowosiadłyk, 10 rocznica śmierci

– czw.  + Michał, Stefania