Ogłoszenia 13 NZ B 2024

13 Niedziela Zwykła B                                                                                                  30.06.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Prenumerata czasopism: Niedziela 130zł, Promyczek 30zł, Trwajcie w miłości 10zł.Wpłaty:B POM 740zł. Bóg zapłać. Dziękuję tym, którzy wpłacają bezpośrednio na konto parafialne. Dziękuję za dar ołtarza od bierzmowanych. Wpłacili 600zł. Te pieniądze zostały przeznaczone na remont punktu katechetycznego. Bóg zapłać. Za tydzień taca na seminarium w Przemyślu.

2.W tym tygodniu Msze Święte w pon. i wt. o godz. 7.00 rano w pozostałe dni o 18.00.

3.W śr. spowiedź od 17.00. Msza św. o 18.00.W tym tygodniu pierwszy czw. pt. i pierwsza sob. miesiąca.

4.W czw. od 17.00-18.00 adoracja, spowiedź, nabożeństwo i Msza św.

5.W piątek pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00. Msza św. w Bobrówce o 17.00, a w Ryszkowej W o 18.00. W sobotę będziemy wynagradzać NSN Maryi Panny.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę wykosić wokół kościoła i przy parkingu. Dziękuje tym którzy przygotowali kościół tak wew. jak i na zew. oraz tym którzy przygotowali obejście wokół plebani do odpustu. Dziękuję za przygotowanie i włączenie się w odpust parafialny: strażakom, czytającym i śpiewającym, tym co nieśli baldachim, dary, obrazy i figury,krzyż, chorągwie, dzieciom dzwoniącym i sypiącym kwiaty, dzieciom I-kom. panom którzy dzwonili, oraz Maryjkom i ministrantom Bóg zapłać. Dziękuję paniom z kuchni za przygotowanie posiłku. Dziękuję za pranie i czyszczenie alb,stół,obrusów i innych paramentów liturgicznych i za ofiarowane dary. Dziękuję za kwiaty Bóg zapłać. Mieszkańców rejonu szkoła-kościół proszę o wykoszenie starego cmentarza.

Intencje   mszalne: od 01.07 – 07.07.2024

Pon.: W 15 rocz. ślubu Marioli i Andrzeja o bł. B i opiekę MB

Wt.: O zdrowie i bł. B dla Maksymiliana w dniu urodzin

Śr.: + Marianna, Antoni,Waldemar Cyrek od sąsiadów

Czw.: W I rocz. ślubu Anny i Rafała o bł. B.

Pt.:B. + Krzysztof Bąk 7 rocz. śm. od żony

R W. O zdrowie dla syna i potrzebne łaski