Ogłoszenia 12 NZ B 2024

Ogłoszenia

12 Niedziela Zwykła B św.Jana Chrzciciela   23.06.2024

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Jutro Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. Dziękuję tym którzy wpłacają bezpośrednio na konto parafialne. Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. W czw. i pt. Msza św. rano o godz. 7.00.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce o 18.00.W czw. Wsp. św. Ireneusza,bp. i męczennika.

4.W sob. Uroczystość Odpustowa ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Suma o godz.11.00, której będzie przewodniczył ks. Łukasz Czaja wikariusz z Surochowa Proszę zostawić pierwsze ławki dla księży. Proszę dzieci I-kom. przyszły w strojach komunijnych, oraz by przyszły dzieci do sypania kwiatków i do dzwonienia. Proszę strażaków by na procesję wzięli krzyż i chorągwie, oraz by wziąć baldachim, obrazy i figurki. Druga Msza Święta w Ryszkowej Woli o 18.00. Taca mszalna jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5.W niedziele zakończenie nabożeństw czerwcowych.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę by do sprzątania przyjść w Piątek i przygotować kościół na odpust. Proszę zakupić kwiaty, może nawet całe bukiety. Po pieniądze proszę zgłosić się do ks. proboszcza, jak to było w poprzednie lata. Proszę o wykoszenie wokół kościoła i przy parkingu.

Intencje   mszalne: od 24.06 – 30.06.2024

Pon.: + Maria i Władysław

Wt.: + Henryka(f) i Jan Dubanik

Śr.: + Eugeniusz Wojciechowski 9 rocz. śm.

Czw.: 7.00 + Władysław i Władysława(f)

Pt.: 7.00 + Zuzanna Socała

Sob.: 11.00 Za parafian

18.00 + Józef,Aniela i Stanisław Szydłowski

Niedziela:

7.30: Za parafian

9.30: Z róży Anieli Grela za siostry i ich rodziny

11.00 : + Eugenia 1 rocz. śm.

Napisano w Ogłoszenia