Ogłoszenia 30 N Zwykła A 2023 Rocz. Poświęcenia Kościoła

Ogłoszenia

30 Niedziela Zwykła A  Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła                                        29.10.2023

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.:7.30, i 11.00  Bobrówka 9.30. Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych.

2.W tym tygodniu Msze św. o 17.00.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W środę ( 01.11.2023 ) Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek  Mszy św.: R. W. 7.30 i 12.00 na cmentarzu następnie procesja i modlitwy za zmarłych. Bobrówka:9.30  i procesja na cmentarz. W czwartek ( 02.11 ) Dzień Zaduszny, czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W R. W. Msza św. o 17.00  w B. o 16.00 . W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca.  W miesiącu listopadzie możemy zyskiwać odpusty za pobożne nawiedzenie  cmentarza, które ofiarujemy za zmarłych. Warunki. Od 1 do 8 listopada – odpust zupełny, w pozostałe dni – cząstkowy. Należy odmówić Ojcze Nasz, wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca świętego.

4.Są wystawione kartki na wypominki na stoliku można skorzystać. Za zm. z wypominek będziemy modlić się w następującej kolejności: pon. Osiedle, wt. Maje – Chodanie, czw.Krzyżówka – Szkoła, pt. Szkoła – Kościół, sob. Kościół – Górki. W Bobrówce w śr. Gościniec 1 i 2, w  niedzielę Kąt i Osiedle – Pom. Następnie będzie zmiana.      Kartki z wypominkami proszę wrzucać do pudełka na bocznym ołtarzu.

5.W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 najpierw w Ryszkowej W. a następnie w Bobrówce. Msza św. w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej W. o 17.00.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. Osoby sprzątające proszę o podlewanie kwiatów. Dziękuję za wykoszenie wokół plebanii.         Bobrówka. Dziękuję parafianom z Kąta  za wykoszenie cmentarza.

.Intencje   mszalne:30.10 – 05.11.2023

Pon. + Justynę Czerwińską.

Wt. + Mieczysław Gorlej

Środa:

7.30 + Mieczysław Magryś

9.30 Z róży St. Zazuli za braci i ich rodziny

12.00 Za parafian

Czw. B.Za wiernych zm.  R .W. Według int. Ojca św.

Pt. B. Msza z wypominek   R.W. Julia, Józef i zm.

z rodz. Magryś

Sob, Msza z wypominek

Niedziela:

7.30  + Waldemar i Eugeniusz Balawender

9.30  Msza z wypominek

11.00  + Mateusz Broda od Mirka z rodziną

 

Napisano w Ogłoszenia