Ogłoszenia 24 N Zwykła A 2023

24 Niedziela Zwykła A                                                                   17.09.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Bóg zapłać za wpłaty bezpośrednio na konto parafialne.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: Jutro święto  św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży. Dziś niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów, materialnie wspieramy radio diecezjalne (FARA). W czw. święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty. W sob. wsp. św. Ojca Pio z Pietrelcina.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w pt. i w sob. Msza św. o 7.00 rano. W śr.  Msza św. w Bobrówce. W czw. od 17.00 do 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św.

4.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty. Dziękuję za wykoszenie przy plebanii. Bóg zapłać. Dziękuję parafianom z Gościńca II za wykoszenie cmentarza w Bobrówce.

Intencje   mszalne:18.09 – 24.09.2023

Pon.: + Wojciech Raba int. z pogrzebu

Wt.: + Wojciech Raba od teściów

Śr.: Z róży Stanisława Zazuli za braci i ich rodzi.

Czw.: W dniu imienin i ur. Ani o bł. B. od dzieci i babci

Pt.: + Jan i zm. rodziców

Sob.: + Emilia i Józef Fortuna i zm. z  rodziny

7.30: Za dusze w czyścu cierpiące

9.30: + Tadeusz Chysz

11.00: + Ks. Stanisław Putyło w 10 rocz. śm.