Ogłoszenia 23 N Zwykła A 2023

Ogłoszenia

23 Niedziela Zwykła A                                                                   10.09.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Dzisiaj  poświęcenie ziarna siewnego.

2.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W środę 13 września dzień objawień Matki Bożej Fatimskiej. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. W piątek nowenna do św. Andrzeja Boboli. W sobotę 16 dzień miesiąca modlimy się do Jana Pawła II.

3.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w sob. Msza św. o 7.00 rano. We wt. spotkanie dla ministrantów i Maryjek. W śr.  Msza św. w Bobrówce.

4.W pt. spotkanie dla klasy VIII, przed bierzmowaniem.(indeksy i katechizmy do bierzmowania). W niedziele po sumie spotkanie rodziców dzieci z kl. III przed I-kom św. W niedziele w Bobrówce o godz. 13.00 spotkanie rodziców dzieci kl. III przed I-kom. św. Zapraszam.

5.Dziękuję za sprzątanie kościoła, wokół kościoła i przy parkingu. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Proszę podlewać kwiaty. Dziękuję za wykoszenie przy plebanii, wokół kościoła i przy parkingu. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:11.09 – 17.09.2023

Pon.: Janina i Włodzimierz

Wt.: + Wojciech Raba od żony z dziećmi

Śr.: + Maria Grela-Wróbel z róży Mołdoch Danuty

Czw.: + Helena Wilk od rodz. Gawura

Pt.: +Mateusz Broda od cioci Haliny z mężem

Sob.: + Mieczysław Gorlej

Niedziela:

7.30: O nawrócenie grzeszników

9.30: Z róży Krystyny Zazuli za siostry i ich rodziny

11.00: Dantis

 

Napisano w Ogłoszenia