Ogłoszenia 22 N Zwykła A 2023

Ogłoszenia

22 Niedziela Zwykła A                                                                   03.09.2023

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.00 i 13.30, Bobrówka 8.30. ze względu na beatyfikację rodziny Ulmów w Markowej. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca na seminarium duchowne w Przemyślu. W przyszłą niedzielę będzie poświęcenie ziarna siewnego.

2.W pon. rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza św. o 9.00. Zapraszam uczniów, Grono Pedagogiczne, Pracowników szkoły i rodziców.

3.W śr. Msza św. w Bobrówce i spotkanie dla ministrantów i Maryjek.

4.W tym tygodniu Msze Święte o 18.00. Tylko w czw.Msza św. i nabożeństwo o 7.00 rano.

5.W pt.- święto Narodzenia NMP.

6 Wyjazd na beatyfikacje do Markowej będzie w niedzielę z parkingu w Ryszkowej Woli o godz.6.40, a z Bobrówki o 6.50. Proszę zabrać ze sobą lżejsze i ciepłe ubranie, jakieś krzesełko turystyczne, parasol, wodę i kanapki. Proszę się również wyspowiadać w parafii, czy poza, tak by w czasie uroczystości przyjąć komunie św. W Markowej prawdo- podobnie nie będzie możliwości spowiedzi. Są już bilety wstępu do sektorów. Ci co się zapisali na wyjazd proszę by po Mszy św. zgłosili się do zakrystii po te bilety.

7.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję za wykoszenie wokół plebani i wokół kościoła, oraz parafianom z rejonu kościół-Górki za wykoszenie starego cmentarza. Bóg zapłać.

Intencje   mszalne:04.09 – 10.09.2023

Pon.: + Eugenia(f), Maria, Jan, Władysław, Mikołaj,

Grzegorz i Helena Łemecha

Wt.: int własna

Śr.: + Józef Hrycza 10 rocz. śm. od żony z dziećmi

Czw.: Maria i Antoni Walas

Pt.: Z róży Jana Koby za braci i ich rodziny

Sob.: + Władysława(f) i Franciszek

Niedziela:

7.30: W 18 ur. Julii i 9 ur.Antoniny o bł. B.i opiekę MB

9.30: +Katarzyna i Halina

11.00:Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia