Ogłoszenia 4 NZ A 2023

4 Niedziela Zwykła A                                                                   29.01.2023

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30.Za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień składka na potrzeby archidiecezji. Za tydzień dzieci z kl. III otrzymają książeczki na sumie. Zapraszam dzieci z rodzicami. W niedzielę wsp. św. Agaty, na wszystkich Mszach św. będzie błogosławieństwo chleba, wody i soli.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. . W pon. Msza św. rano o godz. 7.00. We wt. w Ryszkowej W. a w  śr. w Bobrówce spotkanie kandydatów na Maryjki  i ministrantów.

3.W czw. Święto Ofiarowania Pańskiego. Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego – modlimy się za wszystkich powołanych, szczególnie z naszej parafii. Poświęcenie gromnic. Msze Święte: Bobrówka – 15.30, Ryszkowa W. – 17.00. W środę  taca mszalna jest przeznaczona na klasztory klauzurowe. W czw. kandydaci zostaną przyjęci do grona ministrantów i Maryjek.

4.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W pt. św. Błażeja. Poświęcenie jabłek. W czw. pierwszy czw. miesiąca, modlimy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Godzinnej adoracji Najświętszego Sakramentu nie będzie.

5.W pt. pierwszy piątek miesiąca. Do chorych pojadę od 8.00 w Ryszkowej W. a następnie w Bobrówce.  Msza Święta w Bobrówce o 16.00 a w Ryszkowej W. o 17.00. Proszę spowiadać się już od poniedziałku.        W sob. pierwsza sob. miesiąca. Wynagradzamy Niepokalanemu Sercu NMP. Po Mszy o godzinie 18.00 spotkanie Rady Parafialnej w Ryszkowej Woli. Zapraszam.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 30.01 – 05.02.2023

Pon.: + Grażyna Opiela w rocz. śm.

Wt.: + Zdzisław Sopyła od Ireny z rodz.

Śr. O święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

Czw.: Matki Bożej Gromnicznej

15.30 B. O zdrowie i bł.Boże, opiekę NMP dla s. Marii

17.00  RW. Podziękowanie za łaski z prośbą o bł Boże

i opiekę MB dla s. Iwony

Pt.: 16.00 B. + Jan i Maria Norek

17.00 RW  + Władysław i Władysława(f)

Sob.: Dzięk. w 20 rocz. ślubu Agaty i Bogdana o zdrowie

bł. B, opiekę MB.dla małżonków i ich dzieci na dalsze lata

7.30:  Dantis

9.30:  + Zdzisław Sopyła od syna Adama z rodz.

11.00: Za parafian