Ogłoszenia 2 NZ A 2023

2 Niedziela Zwykła A                                                                   15.01.2023

1.Porządek Mszy św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.00, Bobrówka 9.30. Za tydzień niedziela Słowa Bożego.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00. Tylko jutro tj. w pon. o godz. 7.00 rano.

3.W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: W śr. rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie tego tygodnia będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w jego zakończeniu, może zyskać odpust zupełny. W czw. wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej Archidiecezji. Modlimy się w intencji naszej Archidiecezji. W sob. wsp. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

4.W śr. Msza św. w Bobrówce.

5.W czw. od 16.00 – 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo i Msza św. Zapraszam.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.        W pt. zakończyłem kolędę  (wizytę duszpasterską) tym wszystkim którzy mnie przyjęli dziękuję. Dziękuję za wspólną modlitwę w intencji nas wszystkich i naszych rodzin za rozmowy na temat naszej wspólnoty parafialnej i wiele innych spraw jakie poruszaliśmy, dziękuję za gościnę jakiej mi udzieliliście i za ofiary jakie złożyliście z tej okazji. Bóg zapłać.  Dziękuję również panom, którzy tydzień temu w sobotę wysprzątali parking przy kościele. Bóg zapłać.     Od nowego roku klucz do kaplicy cmentarnej ma grabarz, p. Leszek Czerwiński. Tak zdecydowała gmina.                                                     Na ostatnim spotkaniu pod koniec listopada 2022.r Rada Parafialna w Ryszkowej Woli ustaliła, że od nowego roku opłaty na potrzeby i utrzymanie parafii i kościoła zostają zwiększone z 15zł do25zł. Ustalono również że z tych pieniędzy będzie wypłacane grabarzowi raz w roku 2000zł za koszenie i utrzymanie cmentarza.

Intencje   mszalne:  od 16.01 – 22.01.2023

Pon.:+ Zdzisław Sopyła od siostry

Wt.:  + Zdzisław Sopyła od Teresy z rodziną

Śr.: + Zdzisław Sopyła od sąsiadów