Ogłoszenia 6 N Zwykła B 2021

Ogłoszenia

6 Niedziela Zwykła B                                                                   14.02.2021

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji i do modlitwy o trzeźwość, za uzależnionych oraz ich rodziny. Od środy do niedzieli wypadają Kwartalne Dni Modlitw o ducha pokuty. Wpłaty: Bobrówka: Kąt 570zł, Bóg zapłać.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00.

3.W środę, Środa Popielcowa. Obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post (ilościow).Wstrzemięźliwość obowiązuje od 14 roku życia a post od 18 do 60 roku życia. Rodzice powinni się zatroszczyć, aby także dzieci były wprowadzane w ducha pokuty. Msza Św. z obrzędem posypania głów popiołem w Bobrówce o 16.00. W Ryszkowej Woli Msza Św. o 17.30.W śr. będzie taca, na Fundusz Wzrastanie. Jest to ta sama fundacja którą prowadził ks. Rząsa.

4.W czw. od 16.00-17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam.

5.W piątek w Bobrówce Droga Krzyżowa o 16.00 i obrzęd komunii św. W Ryszkowej Woli Droga Krzyżowa o 17.00 i Msza Św. Za odprawienie Drogi Krzyżowej zyskuje się odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki. Dziękuję tym którzy odśnieżali przy parafii i przy kościele, Bóg zapłać. W Wielkim Poście nie stawiamy kwiatów. Proszą nie robić żadnych dekoracji na W. Post z kamieni, chleba czy innych rzeczy. Pusty ołtarz sam w sobie jest symbolem.

 

 

Intencje   mszalne:  od 15.02 – 21.02.2021

Pon.: Dantis

Wt.: Za kapłanów

Śr.: Środa popielcowa

  1. 16.00 + Aleksander Cienki w rocz. śm.

RW 17.30  + Maria i Piotr Grenda

Czw.:  + Józef Wyczawski od wnuka Huberta i Agaty

Pt.: + Zofia Cieszyńska z róży Koba Zofii

Sob.:+ Zofia Cieszyńska od koleżanek Maćka ze szkoły Pod.

Niedziela:

7.30:+Julia Magryś 9 rocz. śm. i Józef Magryś

9.30: +Józef Krupiński 30 rocz. śm. oraz Kazimierz, Helena

i Maria Walczak

11.30:Za parafian

 

Napisano w Ogłoszenia