Ogłoszenia 4 N Wielkanocna A 2020

4 Niedziela Wielkanocy A                                          03.05.2020

1.Porządek Mszy Św.:RW:7.30 , 11.00  B: 9.30. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Zmiana Tajemnic Różańcowych. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe.

2.W tym tygodniu Msze Św. o 18.00.W pon. św. Floriana, męczennika, we wt. święto poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu, w śr. święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.

3.W czw. pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja od 17.00 do18.00 i Msza św. W pt. święto św. Stanisława, biskupa i męczennika. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Imieniny ks. Bpa Stanisława Jamrozka.

4.RW , B: Dziękuję za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, o dyżur proszę następne osoby z kolejki. W Bobrówce w kościele codziennie będą majówki o godz.18.00.Zapraszamy.

Intencje mszalne:04.05. – 10.05.2020

pon.+ Michalina i Józef Tabin

wt+ Wanda, Eugeniusz i Krzysztof(m)

śr. + Anna i Jan