Ogłoszenia 4 N Wielkiego Postu 2020

4 Niedziela Wielkiego Postu A                                                                   22.03.2020

1.Porządek Mszy Św.: Ryszkowa W.: 7.30 i 11.30. po  Mszy Św. Gorzkie Żale, Bobrówka 9.30. Msza Św. i Gorzkie Żale.

2.W tym tygodniu Msze Święte o 17.00 przez cały tydzień.

3.W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego-Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia aż do naturalnej śmierci.

4.W związku z zaistniałą sytuacją w pierwszy piątek kwietnia będę odwiedzał z komunią św. tylko tych chorych i starszych, którzy wcześniej zostaną zgłoszeni.                 W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni.

5.Zapowiedzi:Rafał,Jan Mazur s. Stanisława i Zofii Zagaja ur. w Jarosławiu, stanu wolnego i Patrycja, Dominika Chudzio c. Bogdana i Renaty Bącal, ur. W Przemyślu stanu wolnego. zap.2

6.Dziękuję za sprzątanie kościoła. O dyżur proszę następne osoby z kolejki.

Intencje   mszalne:  od 23.03 – 29.03.2020

Pon.: Z rodz. Węgrzynów o zdrowie,bł. Boże i opiekę MB

Wt.: + Michał Knap 4 rocz. śm. i zm. z rodziny

Śr.: + Zofia Surma 7 rocz. śm.

Czw.: + Stanisława(f) Żaczek od syna Kazimierza z rodz.

Pt.:  +Zofia i Grażyna

Sob.: +Tadeusz i Katarzyna

7.30: Za parafian

9.30: + Z róży Krystyny Zazula za siostry i ich rodz.

11.30: +Eugeniusz Żyła i Władysława(f) Dryla